Kurs lovecké střelby

A1_akce

Broková střelnice Hluboká

Zajištění pronájmu střelnice s odborným dozorem pro střelbu z brokových zbraní na pohyblivé terče.
SKEET
TRAP
LOVECKÉ KOLO

 

Kurs lovecké střelby

Muzeum rabštejn na základě smlouvy s místním střeleckým klubem zajišťuje výuku sportovní brokové střelby v několika disciplínách. Akce je vhodná pro skupiny, které chtějí mimořádný zážitek spojený s výukou praktických dovedností. Střelba z brokových zbraní je adrenalinový sport. Střelec musí vynikat rozvahou, bleskovou rychlostí a disciplínou.

Sportovně střelecký klub Hluboká, člen Českého střeleckého svazu, uvedl v roce 2002 do provozu sportovní střelnici v katastru obce Hluboká, která je vybavena špičkovým zařízením pro vrcholový střelecký sport.

Střelnice nabízí tři základní střelecké brokové discipliny. K dispozici jsou instruktoři střelby, shop se střelivem, zbraně k zapůjčení a klubové za-řízení pro společenské akce.

Střelnice je využívána především pro outdorové aktivity a event marketing. Využívání v rámci produktových balíčků Muzea Rabštejn je zabezpečeno partnerskou smlouvou. Střelnice je ideálním místem pro skupinový cestovní ruch a zážitkovou turistiku.

 

Muzeum Rabštejn má se střeleckým klubem uzavřenou smlouvu o zapůjčení střelnice. Akci je možno objednat ve střelecké sezóně vždy 24. hodin předem. Pravidla provozu střelnice budou zájemcům zasálána mailem.

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte:

Mailová adresa: info@muzeumrabstejn.cz
Doplňující informace: +420 725 792 792

 

 

Střelba s instruktorem, který je přítomen po celou dobu střeleckých aktivit.

Sportovní zbraně, náboje a pohyblivé terče jsou zajištěny provozovatelem střelnice.

 

Areál sportovní střelnice Hluboká.

 

Střelnice je vybavena kuchyňským koutem. Ve společenské místnosti lze připravit občerstvení raut, ale i oběd s více chody.